• mobil 775 05 28 29
  • email info@jzima.cz

Stavební činnost

Provádíme výstavbu dílčích částí, rekonstrukcí nebo komplexních projektů - novostaveb

Pro našeho klienta jsme schopni zrealizovat výstavbu rodiných domů od základů vč. zajištění renomovaného architekta, tak i jen dílčí práce- montáže obkladů, omítek, sádrokartonů, dlažeb a dalších staveb. prací.

Rodinné domy

V této široké sekci provádíme jak dílčí tak kompletní realizace počínající od zaměření stavby, přípravy základů a základových desek po kompletní výstavbu RD vč. projektu a vyřízení stavebního povolení.

Reference

Bytová jádra

Bytová jádra jsou doménou především éry panelové výstavby minulé doby. Dnes tyto už nesplňují bezpečnostní předpisy a především konfort dnešních možností spciálních zařízení. BJ animation 1Proto se většina klientů rozhodne pro rekonstrukci a zpříjemnění životního stylu. Nová bytová jádra od nás přinášejí něco navíc. Znamenají kompletní servis, pohodlí a záruku.

Reference

Obkladačské práce

Pro montáže obkladů a dlažeb můžeme klientovi poskytnou kompletní servis s výběrem a kombinací, rozvržením, dovozem materiálu a následnou montáží. Naši pracovníci prochází každoročně školeními vhodnosti materiálů pro jejich zpracování. Spolupracujeme přímo s výrobci a poskytneme tak nejvhodnější variantu i specifičtějších realizací jako jsou terasy a balkóny náchylné na naše klimatické podmínky.

Reference

Sádrokartonové konstrukce

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb.Montujeme sádrokartonové příčky, podhledy vč. podkroví. Zaručujeme správnou volbu materiálu dle rozdělení místností na vlhkost, vhodnou paropropustnost. Pro specifické stavby jako jsou pasivní a nízkoenergetické domy zajišťujeme i test těsnosti a tím záručení spolehlivého provedení a jistotu klientovi jeho investic.

Reference

Venkovní úpravy a dlažby

Reference

Dílčí realizace

Reference
nová zelená úsporám
projekty zdarma
Gservis Partner
Kontakty
  • mobil +420 775 05 28 29
  • email info@jzima.cz
Zavoláme Vám