• mobil 775 05 28 29
  • email info@jzima.cz

Ostatní služby

Čištění koberců

Služba spočívá v návštěvě prostor, zhodnocení situace a na základě výsledků zvolení postupu a prostředků k odstranění nečistot. Na základě našich zkušeností poskytujeme tyto služby v privátním i komerčním sektoru - tj. fyzickým osobám i firmám.

Detail ...

Renovace parket

Provádíme bezprašné broušení jako příprava pro povrchovou úpravu. Ta spočívá v ošetření materiálů buď olejováním, nebo ošetřením profesionálními švédskými laky “BONA”. S výběrem vhodného materiálu Vám vždy odborně poradím.

Detail ...

Mytí oken

Služba klientům v domácnostech i firmách. Jednorázově i periodicky. Při opakovaných objednávkách poskytujeme cenové zvýhodnění.

Detail ...

Čištění a hloubková impregnace povrchů

Čištění a ošetření nových i starých přírodních či umělých povrchů (pískovec, beton, dlažba, fasády, dřevo atd.). Dále také aplikujeme impregnaci proti působení povětrnostních vlivů, čímž prodlužujeme životnost a původní vzhled.

Detail ...

Antigrafitti

Práce spočívají v odstranění grafitti (sprejových nápisů) na fasádách, výlohách, vchodových dveřích, zdech atd. . Dále provedeme ošetření očištěného provrchu speciálními přípravky, které zabraňují předchozímu hloubovému průniku barev do takto neošetřených povrchů. Tímto se zjednoduší odstranění budoucích případů.

Detail ...
nová zelená úsporám
projekty zdarma
Gservis Partner
Kontakty
  • mobil +420 775 05 28 29
  • email info@jzima.cz
Zavoláme Vám